Santehnik

 

santehik

  • Esmaspäevad on santehniku väljakutsete osas kõige kiiremad päevad. Just siis tulevad santehniku väljakutsed kõige rohkem nendelt naistelt, kelle mehed on nädalavahetusel kanalisatsioonitööd  põhjalikult ette võtnud.
  • Pesumasinate purunenud voolikud on kodudes ühed suurimatest kahjutekitajatest. Siinkohal santehniku väljakutse ei aita. Kõik rabedad kummivoolikud oleks hea asendada roostevabast metallist voolikutega.
  • Torude puhastuseks ei ole hea kasutada poes müüdavaid tablette ega geele. Nendes sisalduvad keemilised ühendid kahjustavad tõsiselt torusid ja söövitavad need lõpuks auklikuks. Sel juhul tuleb taas appi santehniku väljakutse.
  • Iga koduomanik peab teadma, kus asub peakraan. Santehniku väljakutse tuleb väga tihti inimestelt, kes küll telefonis kisavad, sest mõni toru on lõhkenud ja põrandad üle ujutatud, aga helistajal pole aimugi, mida teha või millisest kohast vesi kinni keerata.

Torud lekivad?

Tekkinud on ummistus?

Torud on ära külmunud?

Torumees on abiks Teile avariide puhul .

Tihti tuleb ette probleeme inimestel Tallinnas selliste teenuste saamisega 1h jooksul. Meie anname endast parima, et võimaldada avarii või mu kiireloomulise probleemi lahendamist lühema aja jooksul.