santexhik

Santehnilised tööd – väikesed tähelepanekud

santexhik

  1. Kui teil on kodus Rapuntsel või hoopiski kiilanev mees, siis hankige kindlasti iga äravoolu ette sõel või eemaldage pabertaskurätikuga äravooludest võimalikult tihti kõik juuksekarvad. Santehnilised tööd jäävad ka vähemaks, kui pesemiseks võtta võimalikult väike kogus seepi, sest seegi kipub sageli torudesse ladestuma.
  2. Beebide niisked salvrätid on tihipeale põhjus, miks santehnilised tööd ette peab võtma – erinevalt tualettpaberist ei lahustu need kuigi hästi vees.
  3. Hea mainega ettevõtted võivad santehnilised tööd ära teha küll veidi krõbedama hinna eest, kuid pikemas perspektiivis tasub see end ära – tõenäoliselt säästate raha mitme järgmise santehnikute väljakutse pealt, mis tänu korralikele torutöödele ja pikale garantiile olemata jäävad.
  4. Väiksed tilgad kraani otsast võivad moodustada päevas 30 liitrit ja pidevalt jooksev WC-pott isegi kuni 700 liitrit veekulu. Seega tasub ka sellistel puhkudel santehnilised tööd tellida ning oma veearved edaspidi kontrolli all hoida.

Fatal error: Call to undefined function the_post_navigation() in /var/www/blogi/data/www/toruonu.ee/wp-content/themes/twentyfifteen/single.php on line 32